Verrassend breed assortiment tijdens Boeken- en platenmarkt Oerle op 6 en 7 juni
In het weekend van zaterdag 6 en zondag 7 juni 2026 organiseert Stichting Koers van Oers de jaarlijkse boeken- en platenmarkt in dorpscentrum d’Ouw School aan de Oude Kerkstraat 18 in Veldhoven (Oerle). De markt is op zaterdag geopend van 11.00 tot 18.00 uur en op zondag van 10.00 tot 15.00 uur. Entree 1 euro, kinderen gratis.
Ongeveer duizend dozen aan boeken en muziek. Het assortiment is breed en overzichtelijk opgezet. Met het oog op de naderende zomervakantie is er volop keuze in romans, thrillers, literatuur, kinderboeken, strips en liefdesromans. Daarnaast zijn er ook kunstboeken, kookboeken, hobbyboeken, boeken over oorlog en allerlei naslagwerken over Noord Brabant, het Koningshuis, etc. Ook liefhebbers van LP’s, cd’s en dvd’s kunnen op de markt nog verborgen pareltjes vinden.
Extra attentie
Naast het aanbod zijn er diverse extra’s voor bezoekers. Zo ontvangt iedere 50e bezoeker een attentie en is via de website een tegoedbon voor een gratis leesboek verkrijgbaar. Bovendien mag iedere klant bij de kassa nog een extra boekje uitzoeken. Voor kinderen is er een speciale hoek ingericht waar zij kunnen lezen, kleuren en luisteren naar verhalen.
De boeken- en platenmarkt wordt volledig georganiseerd door vrijwilligers. De opbrengst komt ten goede aan het dorpsblad de Koers van Oers. De entree bedraagt € 1,= kinderen hebben gratis toegang.
Voor meer informatie kunt u terecht bij: boekenmarkt@koersvanoers.nl
Wie verzekerd wil zijn van een ruime keuze, doet er goed aan tijdig langs te komen.