Pinkster Braderie te Volendam |
Op Tweede Pinksterdag 6 juni 2022 wordt weer de traditionele PINKSTERBRADERIE georganiseerd in Volendam!
Deze gezellige markt wordt op loopafstand van de haven gehouden en trekt altijd veel publiek, mede vanwege de vele toeristen die Volendam bezoeken. Organisator Tornado-Events heeft oog voor branchebescherming en probeert altijd een grote diversiteit aan kramen te realiseren.
Zowel STANDHOUDERS als bezoekers zijn hier van harte WELKOM! Er zijn NOG PLAATSEN beschikbaar dus MELD JE SNEL AAN voor een verkoopplek.
Kraam huren? Bezoek voor alle info en aanmelden de website WWW.TORNADO-EVENTS-VOLENDAM.NL of gebruik één van onderstaande links.
Graag tot ziens op de PINKSTERBRADERIE in Volendam!
|
* Hollandse Markten verhuurt GEEN marktkramen!
Indien er geen contactgegevens vermeld staan informeer dan bij de desbetreffende gemeente of VVV of de markt doorgaat. |
|