Weekmarkt Stevinstraat te Den Haag |
Scheveningen Warenmarkt van 09.00 tot 17.00 uur in Scheveningen, Den Haag, Zuid Holland. |
Markt bijzonderheden
Markt Stevinstraat in Haags stadsdeel Scheveningen. De markt van de Stevinstraat in dit deel van Den Haag is gelegen in Scheveningen, een erg mooi en oud deel in het noorden van het oude Scheveningse dorp. Vroeger, veel oudere bewoners zullen dit nog wel weten, was er markt op het schelpenpad nabij de Scheveningse haven. Deze markt, in de Stevinstraat, is hier in deze buurt sinds 1975.
Wijkmarkt Scheveningen Stevinstraat, een begrip in de omgeving.
De markt aan de Stevinstraat is gezellig en goed bezocht. Deze markt vindt u elke donderdag van 9.00 tot 17.00 uur. Lopend is het 5 minuten van de Scheveningse Boulevard.
De markt wordt gehouden in de winkelstraat de Stevinstraat, gelegen tussen de Badhuisweg en de Gentsestraat. De markt is bereikbaar met lijn 1, 9, 14, 22 en 23.
Markt in de Stevinstraat, een aanrader!
De markt in Scheveningen biedt u een ruime keuze in met name de dagelijkse etenswaren. Tot koop zijn o.a. verse kaas, olijven, kip, brood, groente, fruit maar ook moderne kleding. Veel buurtbewoners gaan graag naar de Stevinstraat markt maar bezoekers uit de wijde regio komen hier op donderdag hun boodschappen halen.
Graag tot ziens op de markt van in Scheveningen in de Stevinstraat!
Marktnaam: |
Weekmarkt Stevinstraat |
Aantal kramen: |
tussen de 50 en 100 |
Standhouders gevraagd: |
n.v.t. |
Adres: |
Stevinstraat Scheveningen |
Postcode: |
2587 EL |
Plaats: |
Den Haag (Bekijk deze plaats op de kaart)
|
Provincie: |
Zuid-Holland |
|
Datum: |
26 November 2020 |
Tijd / Periode: |
9 :
00 -
17 :
00 uur |
|
|
Organisatie: |
Gemeente Den Haag |
Telefoon: |
070 353 93 20 |
Naam marktmeester: |
Markt beheerder |
Telefoon marktmeester: |
070 353 93 20 |
E-mail |
verstuur een email
|
Website: |
bezoek de website
|
Extra links: |
bezoek extra link
|
MarktenMarkten.nl: |
marktenmarkten.nl/
|
* Hollandse Markten verhuurt GEEN marktkramen!
Indien er geen contactgegevens vermeld staan informeer dan bij de desbetreffende gemeente of VVV of de markt doorgaat. |
|